Дермафарм

Про компанію «Дермафарм»

Німецька фармацевтична компанія Dermapharm AG була заснована в 1991 році. Уже 20 років Dermapharm AG займається виробництвом медичних препаратів для лікування дерматологічних захворювань.

Головний офіс компанії знаходиться в Грюнвальді, недалеко від Мюнхена.

Препарати виробництва Dermapharm AG користуються великою популярністю у німецьких медпрацівників та пацієнтів, завдяки чому компанія здобула репутацію експерта в дерматології.

В асортименті компанії Dermapharm AG (Дермафарм) більше 60 різновидів препаратів, не рахуючи ліків різних форм випуску.

Історія компанії «Дермафарм»

Спочатку компанія спеціалізувалася на випуску ефективних медичних препаратів для німецького ринку. Але, починаючи з 2001 року, продукція Dermapharm AG представлена також на ринках інших європейських держав. На сьогоднішній день препарати компанії широко відомі і користуються популярністю в Польщі, Австрії, Швейцарії, Албанії та інших країнах.

У 2009 році компанія Dermapharm AG вийшла на ринок України.

Виробництво

Продукція компанії виготовляється на ультрасучасному обладнанні з використанням самих передових технологій. Якість препаратів Dermapharm AG відповідає європейським стандартам GMP («Good Manufacturing Practice», Належна виробнича практика). Виробничі цехи і дослідна лабораторія Dermapharm AG знаходяться у Брені, недалеко від Лейпцига (регіон Загсн).

Загальна площа підприємства становить близько 37 тисяч квадратних метрів. На цій території розташовано більше 22 тисяч палето-місць. Тут здійснюється повний цикл виробництва ліків, починаючи з фармрозробки і синтезу діючих речовин і компонентів, закінчуючи упаковкою та відвантаженням готових препаратів.

Завдяки високотехнологічності виробництва і концентрації всіх виробничих процесів в Dermapharm AG (Дермафарм) досягається оптимальне співвідношення ціни та якості продукції для кінцевих споживачів.

Фармрозробки

Компанія «Дермафарм» здійснює великі фінансові вкладення в розробку нових компонентів та лікарських засобів з метою розширення асортименту та задоволення зростаючих потреб пацієнтів та фахівців у якісних та ефективних препаратах.

В рамках медичного департаменту компанії «Дермафарм» ведеться розробка нових лікарських складів, а також їх оптимізація. Величезне значення при проведенні лабораторних досліджень приділяється вивченню допустимих відхилень і стабільності препаратів.

Кожна речовина тестується на всіх етапах розробки, а при підборі основи лікарської форми препарату враховується здатність діючої речовини зберігати стабільність протягом всього терміну придатності. Зусилля фахівців компанії спрямовані також на те, щоб основний компонент проникав безпосередньо в осередок ураження, проявляючи максимальний спектр лікувальних властивостей. Також препарати «Дермафарм» гіпоалергенні і кожен з них сам по собі володіє терапевтичною дією (зволожуючою, пом'якшувальною, підсушує або охолоджує).

В силу розвитку нових діючих речовин та форм випуску препаратів компанія «Дермафарм» постійно розробляє інноваційні унікальні медикаменти. Незмінно висока якість, постійний розвиток і вдосконалення технологій виробництва дозволяють компанії вже довгі роки утримувати позиції одного з лідерів у сфері виробництва дерматологічних препаратів.

Філософія компанії «Дермафарм»

Компанія «Дермафарм» надає всебічне сприяння підвищенню кваліфікації медичних працівників. Вона також виступає організатором конференцій, симпозіумів, конгресів та інших подій.

Дерматологічні препарати компанії «Дермафарм» - це запорука успішного лікування багатьох захворювань шкіри. Саме тому компанія успішно співпрацює з лідируючими професійними співтовариствами Німеччини:

  • DDG (German Dermatologic Society) - Німецьке дерматологічне суспільство;
  • BVDD (Professional Association of German Dermatologists) - Професійна Асоціація дерматологів Німеччини;
  • GSD (German Society for Dermopharmacology) - Німецьке Товариство дермофармокологіі.

«Дермафарм» - соціально відповідальна компанія, що надає підтримку різних гуманітарних проектів і соціальних ініціатив:

  1. Виступає учасником національних та міжнародних програм, спрямованих на лікування наркоманії.
  2. Організовує поставки лікарських препаратів в медичні установи Німеччини та інших країн світу в якості гуманітарної допомоги.
  3. Бере участь у програмах, спрямованих на боротьбу з сексуальним насильством.
  4. Є ініціатором програми «TRIBUTE TO BAMBI» («Данина Бембі»), яка спрямована на підтримку дітей, які залишилися без опіки батьків.
  5. Також компанія постійно розширює свій штат і створює додаткові робочі місця, забезпечуючи, таким чином, соціальний захист населенню.

Діяльність компанії «Дермафарм» спрямована на раціональне використання природних ресурсів і захист екології. Виробництво компанії відповідає всім екологічним нормам.

У процесі виробництва медичних препаратів та косметичних засобів компанія «Дермафарм» використовує тільки найсучасніше обладнання, що дозволяє зберегти природні ресурси. Кожен етап виробництва враховує використання екологічно чистих матеріалів. Наприклад: для виготовлення флаконів використовується темне скло, а не полівінілхлорид; для виготовлення вторинних упаковок (картонні коробки, тара), офісного паперу і рекламних буклетів застосовується паперова сировина власної вторинної переробки.

Розумне і розважливе використання природних ресурсів є одним із принципів діяльності компанії «Дермафарм».

Останні новини:

Біфон® Скін – широкий спектр, подвійна дія!

 лют
 15

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим...

 гру
 23

Детальніше...


ЛактоСтоп  зупиняє лактозу, приносить задоволення!

 липень
  14

Детальніше...


 

Шановні Колеги!
Вітаємо Вас з Днем медичного працівника!

  черв
  19

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Щоразу Новий рік — це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя...

 гру
 29

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Щиро вітаємо
вас з професійним
святом – Днем
фармаце-
втичного
працівника!

вер
 17

Детальніше...


Допомога постраждалим
в зоні АТО: неможливо залишатися осторонь.

  липень
  13

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з професійним святом!

  июнь
  15

Детальніше...