Діарея при вагітності

В вагітності є кілька сторін. Одна сторона - позитивна. Вона пов'язана з приємними хвилюваннями з приводу очікування появи свого дорогоцінного малюка. Друга сторона - негативна. Вона пояснюється тим, що тіло жінки піддається сильному стресу, який може проявлятися як нездужання і прояв різних неприємних симптомів. До них відноситься і діарея при вагітності, або ж більш простими словами - пронос.

Діарея при вагітностіДіарея при вагітності - це досить часте явище. У багатьох випадках воно виникає через збільшення кількості певних гормонів, які виділяються для підтримки організму і майбутнього малюка. Лікування діареї при вагітності потрібно починати негайно і здійснювати його поетапно. Перший етап - визначення причини виникнення проносу. Для того щоб виявити причину, потрібно уважно подумати і згадати все, що Ви їли найближчу добу. Можливо, причиною появи проносу стали мікроби і інфекція, яка потрапила в Ваш організм через вживання неякісної їжі, або брудної води. Якщо ж Ви впевнені, що з Вашим харчуванням все в порядку, швидше за все - це просто гормональні зміни. Однак можуть бути і більш серйозні «винуватці» діареї при вагітності, такі як дисбактеріоз. Тому наступним етапом лікування повинен бути візит до лікаря. Компетентний медичний фахівець поставить Вам точний діагноз і призначить правильне рішення.

Якщо ж немає можливості негайно звернутися до лікаря, варто почати діяти самостійно. Спочатку потрібно переконатися, що Ваш організм отримує достатню кількість рідини. Брак води може негативно вплинути на розвиток плода. Тому під час проносу треба вживати невеликі кількості води регулярно. Діарея при вагітності також пройде швидше, якщо почати приймати натуральний і безпечний препарат SILICEA гастрогель.

SILICEA гастрогель - це найкращий засіб від діареї при вагітності!

Останні новини:

Біфон® Скін – широкий спектр, подвійна дія!

 лют
 15

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим...

 гру
 23

Детальніше...


ЛактоСтоп  зупиняє лактозу, приносить задоволення!

 липень
  14

Детальніше...


 

Шановні Колеги!
Вітаємо Вас з Днем медичного працівника!

  черв
  19

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Щоразу Новий рік — це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя...

 гру
 29

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Щиро вітаємо
вас з професійним
святом – Днем
фармаце-
втичного
працівника!

вер
 17

Детальніше...


Допомога постраждалим
в зоні АТО: неможливо залишатися осторонь.

  липень
  13

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з професійним святом!

  июнь
  15

Детальніше...