Біфон

БІФОН лосьйон для волосся і шкіри голови

Біфон 100мл

Дермафарм АГ
Листок-вкладиш

БІФОН лосьйон для волосся і шкіри голови


Високоефективний засіб проти лупи та свербіжу

Склад:

Денатурований спирт, вода, гліцерин, лимонна кислота, ПЕГ-40 гідрогенізована касторова олія, біфоназол, полікватерніум-16, ді-натрій фосфат, пантенол, алантоїн, ментол, піроктоноламін.

Властивості:

Лупа – це не тільки естетична, але й медична, проблема, тому що вона часто супроводжується неприємним свербіжем та почервонінням шкіри голови.

На сьогодні відомо, що утворення лупи викликає дріжджовий грибок Pityrosporum ovale. Оскільки цей грибок виступає чинником запалення, то для відновлення здорового балансу шкіри голови та зменшення утворення лупи слід нейтралізувати грибкове ураження.

Лосьйон для волосся і шкіри голови Біфон містить біфоназол – високоефективний протигрибковий засіб, що знищує грибок – причину утворення лупи. Шкіра голови відновлює втрачений баланс, зникає неприємний свербіж.

Засіб також містить такі інгредієнти для догляду, як пантенол, що допомагає уникнути сухості шкіри голови, а також протизапальний компонент алантоїн.

У складі лосьйону Біфон відсутні барвники та ароматизатори, що забезпечує м’яку дію засобу та дозволяє уникнути додаткового подразнюючого впливу на шкіру голови.

Застосування:

Вміст 1/2 – 1 ковпачка рівномірно нанести на шкіру голови та легко втерти кінчиками пальців масажними рухами. Після цього не змивати і укласти волосся як звичайно. Для досягнення максимального ефекту засіб слід залишити на шкірі голови. Рекомендується застосовувати Біфон лосьйон для волосся і шкіри голови 2-3 рази на тиждень протягом 4 тижнів. Засіб можно наносити після миття голови як на мокре, так і на сухе волосся.

Особливості застосування:

Використовувати згідно з рекомендаціями виробника. Якщо після регулярного використання протягом 4-х тижнів покращення не спостерігається, слід звернутися до лікаря, оскільки у деяких випадках лупа може супроводжуватися захворюваннями шкіри, що потребують спеціального лікування (особливо тоді, коли утворення лупи супроводжується запальними процесами).

Застереження щодо застосування:

Не застосовувати в ділянці очей! У випадку потрапляння в очі ретельно промийте їх водою. Не призначений для використання дітьми. Засіб слід наносити тільки на неушкоджену шкіру. Зазвичай засіб добре переноситься, у випадку подразнення шкіри слід припинити використання та звернутися до лікаря.

<< Назад

Останні новини:

Біфон® Скін – широкий спектр, подвійна дія!

 лют
 15

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим...

 гру
 23

Детальніше...


ЛактоСтоп  зупиняє лактозу, приносить задоволення!

 липень
  14

Детальніше...


 

Шановні Колеги!
Вітаємо Вас з Днем медичного працівника!

  черв
  19

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Щоразу Новий рік — це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя...

 гру
 29

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Щиро вітаємо
вас з професійним
святом – Днем
фармаце-
втичного
працівника!

вер
 17

Детальніше...


Допомога постраждалим
в зоні АТО: неможливо залишатися осторонь.

  липень
  13

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з професійним святом!

  июнь
  15

Детальніше...