Як попередити випадання волосся

Зараз дуже широко поширена швидка їжа. Вона популярна завдяки своїм смаковим якостям, швидкості приготування та невеликій вартості. Здавалося б, ідеальна їжа, але, в той же час, вона є "еталоном" неправильного харчування, так як досить мізерна в плані корисних речовин. Але зате в склад включає компоненти, що містять в надлишку жири, цукор і вуглеводи. За таких умов організму не вистачає багатьох вітамінів і мінералів. Одним з них є речовина Біотин або, як його ще називають, вітамін краси. Це водорозчинний вітамін групи В. Він виконує захисну функцію, оберігаючи шкіру та її придатки (нігті, волосся) від шкідливих впливів навколишнього середовища. Одним з компонентів біотину є сірка. Похідні цієї речовини зміцнюють волосся, а нігті роблять більш прозорими і еластичними.

Велика частина біотину надходить в наш організм з їжею, в невеликих кількостях - синтезується мікрофлорою кишечника. Дорослій людині потрібно не менше 0,2-0,3 мг біотину на добу. Невелика кількість біотину виробляють бактерії кишківника, однак цієї кількості недостатньо для повного забезпечення організму. Тому основним джерелом біотину залишається їжа, багата вітамінами групи B (вівсяна крупа, рис, соя, горіхи, проросла пшениця, печериці, жовтки яєць, печінка і нирки тварин, горіхи, картопля, риба, помідори, шпинат), а також біотіновмісткі медичні препарати . Ризик недоотримати цю речовину підвищується, якщо людина знаходиться на зондовом харчуванні або протягом тривалого часу вживає в їжу білки сирих яєць. Так, у багатьох спортсменів, які п'ють коктейлі з ячних білків, спостерігається нестача біотину, оскільки білок курячого яйця містить речовину авидин, яке, потрапляючи в кишечник, пов'язує біотин так, що він не може нормально засвоюватися. Крім того, брак біотину може бути викликана неправильною роботою кишківника і порушенням його мікрофлори (дисбактеріоз). Причиною цих розладів часто стає прийом антибіотиків та зловживання дієтами, які обмежують нормальне харчування.

Купити Препарт Деакура в КиєвіНа українському ринку з'явився новий препарат біотину німецької фармацевтичної компанії Dermapharm AG під назвою Деакура. У цьому препараті міститься доза біотину 5 мг. Це рекомендована добова доза для лікування захворювань нігтів, волосся та шкіри, а також порушень нервової системи. Застосування Деакури сприяє зміцненню нігтьової пластини, перешкоджає випаданню волосся, нормалізує діяльність сальних залоз. Також препарат ефективний при себорейному дерматиті, запальних захворюваннях шкіри, дисбактеріозі, викликаному антибіотикотерапією. Одним з головних достоїнств цього медичного препарату є його цінова доступність при високій німецькій якості.

<< Назад

Останні новини:

Біфон® Скін – широкий спектр, подвійна дія!

 лют
 15

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим...

 гру
 23

Детальніше...


ЛактоСтоп  зупиняє лактозу, приносить задоволення!

 липень
  14

Детальніше...


 

Шановні Колеги!
Вітаємо Вас з Днем медичного працівника!

  черв
  19

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Щоразу Новий рік — це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя...

 гру
 29

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Щиро вітаємо
вас з професійним
святом – Днем
фармаце-
втичного
працівника!

вер
 17

Детальніше...


Допомога постраждалим
в зоні АТО: неможливо залишатися осторонь.

  липень
  13

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з професійним святом!

  июнь
  15

Детальніше...