Новини

23 ГРУ 2016

Мібе Україна

Шановні Партнери та Колеги!

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і вашій родині добро, мир і достаток. Бажаємо, щоб у новому році ви зробили все те, про що так давно мріяли. Щастя вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших  бажань. З Новим роком!

З повагою колектив «Мібе Україна»

14 Липень 2016

Рекомендовано в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело ферменту лактази з метою покращення функціонального стану шлунково-кишкового тракту (усунення  скарг на здуття, урчання в животі,  пронос, спастичний біль в кишечнику) при непереносимості лактози (молочного цукру).

Детальніше...

19 Червень 2016

День медичного працівника

Шановні Колеги!

Вітаємо Вас з Днем медичного працівника! Нехай ніколи Ваша благородна професія не принесе вам розчарувань і болю, а також бажаємо професійного зростання та успіхів у Вашій роботі!

З повагою, «Мібе Україна»

29 ГРУ 2015

С Новым 2016 годом

Шановні Партнери та Колеги!

Щоразу Новий рік — це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя!

Усі ми творимо нові надії та сподівання на щасливіше майбутнє!

Щиро бажаємо, аби Новий рік обдарував Вас щастям і радістю, додав життєвої наснаги, духовного оновлення, мудрості, витримки та оптимізму.

Господнього благословення, міцного здоров’я, добробуту, достатку, миру та спокою Вам і вашим родинам!

З повагою, колектив «Мібе Україна»

17 ВЕР 2015

привітання з днем фармацевтичного працівника від компанії Мібе Україна

Шановні Колеги!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем фармацевтичного працівника !

Важливою і значущою є Ваша повсякденна, гуманна місія – забезпечувати людей ліками.

Ваш професіоналізм, вміння знаходити оптимальні рішення повертають людям здоров’я, додають впевненості у власних силах та віри в життя.

Зичимо вам усіляких гараздів, здійснення заповітних мрій, оптимізму, нових звершень і нових перемог.  Нехай життя дарує вам спокій та добробут, тепло і щастя в домівках!

З повагою, колектив «Мібе Україна»

13 Липень 2015

Невозможно оставаться в стороне

В сложные для Украины времена «Dermapharm AG» не может оставаться в стороне от проблем украинских пациентов, которые значительно обострились в связи с военными действиями на востоке страны. Ощущая свою социальную ответственность, компания принимает активное участие в жизни пострадавших в зоне проведения антитеррористической операции (АТО), оказывая благотворительную помощь.

Детальніше...

15 Июнь 2015

Шановні Колеги!

Прийміть наші найщиріші вітання з професійним святом!
Бажаємо вам міцного здоров’я та плідної, наполегливої праці, натхнення та вагомих здобутків. І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

З повагою, «Мібе Україна»

09 Июнь 2015

Протигрибковий лак для нігтів Циклокутан був спеціально розроблений для допомоги при грибкових ураженнях нігтів. Активна речовина циклопірокс проникає безпосередньо в нігтьову пластину і вбиває всіх важливих збудників грибкових інфекцій нігтів.

Подробнее...

Протигрибковий лак для нігтів Циклокутан

8 Март 2015

Шановні Жінки!

Щиро вітаємо Вас зі святом Весни – 8 Березня!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, радості, весняного настрою, достатку та злагоди в родинах, миру, успіхів та звершень у всіх благородних справах!

З повагою колектив «Мібе Україна»

 

22 ГРУ 2014

Новорічне привітання від компанії Dermapharm AG

17 ГРУ 2014

SILICEA ГастрогельSILICEA гастрогель сприяє зв'язуванню збудників шлунково-кишкових захворювань і токсинів, а також виведенню їх з організму. Рекомендується для полегшення стану при спазмах у животі, нудоті, здутті або переповненні живота, печії, метеоризмі і проносі. Тривалість застосування при хронічних розладах шлунково-кишкового тракту і інтоксикаціях - до 6 тижнів.

Як застосовувати SILICEA гастрогель?
При гострих шлунково-кишкових розладах і харчових отруєннях приймати дітям і дорослим 3-5 разів на день по 1-2 пакетика (саше) або по 1-2 мірних ложки (15 мл) між прийомами їжі і, при необхідності, безпосередньо перед сном, розмішуючи у воді або чаї. Прийом можна продовжувати ще декілька днів після зменшення гострих проявів по 1 саше або 1 чайній ложці (15 мл) три рази на день.

Детальніше...

 

15 СЕР 2014
Що особливого у Silicea гелі проти герпесу на губах

Звичайні ліки, що застосовуються для лікування герпесу часто викликають побічні ефекти і тому протипоказані, наприклад, вагітним жінкам. Silicea гель проти герпесу на губах, на противагу, діє на абсолютно натуральній основі - гелі кремнієвої кислоти, вбираючи інфекційний секрет при нанесенні і тим самим підсушуючи пухирі. Вірус, таким чином, позбавлений своєї живильного середовища - і Silicea гель проти герпесу на губах досягає цього повністю без використання хімічних речовин.

Як необхідно використовувати Silicea гель проти герпесу на губах?

Silicea гель проти герпесу наноситься на уражені ділянки шкіри до п'яти разів на день. Важливо почати лікування якомога раніше, тобто, як тільки з'явилися перші ознаки - свербіж або поколювання. При застосуванні гелю, необхідно суворо дотримуватися правил гігієни - мити руки ретельно до і після нанесення гелю на уражені місця. Після висихання може утворюватися білий шар (корочка). Це не причина для тривоги, оскільки це означає лише те, що гель починає діяти.

Чи є Silicea гель проти герпесу на губах як натуральний
продукт ефективним при герпесі на губах?

У дослідженні, проведеному в 2006 році проф. Крістіаном Райхом (Dermatologikum Гамбург) з метою оцінки ефективності гелю Silicea у пацієнтів, які страждають герпесом на губах, було встановлено, що Silicea гель проти герпесу на губах швидко полегшує біль, печіння і свербіж вже через 1 годину після нанесення, тоді як препарати, що містять ацикловір забезпечують полегшення даних симптомів через 6 годин після нанесення.

 

21  ЛИП 2014
Silicea (Сіліцея) - кремнієва допомога при герпесі на губах

  • Silicea (Сіліцея) - кремнієва допомогу при герпесі на губахЗменшує поколювання, свербіж, печіння і больові відчуття вже через 1 годину після нанесення
  • Сприяє підсушування везикул;
  • Запобігає поширенню їх секрету;
  • Природного походження.

Прочитайте уважно цю інструкцію, яка містить важливу для Вас інформацію.

Детальніше...

 

20 ТРА 2014

У місті Яремче 15-16 травня 2014 року відбулася науково-практична конференція "Прикарпатські дерматовенерологічні дні", в якій взяли участь провідні дерматологи всієї України.

Наша компанія Dermapharm AG презентувала доповідь к.м.н. Веретельникова А.В. «Нові схеми етіопатогенетичної терапії вульгарного і пустулезного псоріаза» *.

деакураНа сьогоднішній день псоріаз є однією з найбільш актуальних медико-соціальних проблем, яка займає провідне місце серед захворювань шкіри та її придатків за кількістю звернень за спеціальною медичною допомогою. У виникненні класичних і атипових форм псоріазу важливу роль відіграє біотінова недостатність. Результати клінічних досліджень свідчать про те, що у хворих на псоріаз рівень вільної форми біотину знижується в 2 рази в порівнянні з нормальними значеннями. Тому, для попередження і ліквідації дефіциту біотину і відповідно лікування хворих на псоріаз ефективним є використання вітаміну біотину - препарат Деакура. Механізм дії біотину (Деакура) у питанні лікування псоріазу полягає в нормалізації повноцінного кератоутворення та функціонального стану шкіри.

пантенолДоцільне включення в комплексне лікування хворих на псоріаз пантотенової кислоти, яка є незамінною складовою ацетил-коензиму А, тому значно впливає на функціонування циклу Кребса. Пантотенова кислота має виражену протизапальну, імуномодулюючу активність, нормалізує ліпідний обмін, зменшує свербіж шкіри. У хворих на пустульозний псоріаз при наявності ерозій прискорює їх епітелізацію. Найбільш виражений терапевтичний ефект має похідний пантотенової кислоти - декспантенол (препарат Пантенол)

Декспантенол на відміну від пантотенової кислоти має токсичну дію відносно патогенних мікроорганізмів і сприяє нормалізації біоценозу, попереджає розвиток вторинної інфекції при хронічних дерматитах.

Зовнішнє лікування хворих класичними і атиповими формами псоріазу включає кератолитические засоби, найбільш оптимальним серед яких є мазь Уреотоп.

мазь Уреотоп

Унікальний механиз дії мазі Уреотоп зумовлений її складом: сечовиною 12%, молочною кислотою 2%, вітаміном Е 0,5% і вітаміном А 0,4%. Вітаміни Е і А регулюють процеси кератинізації та диференціації епідермісу, мають протизапальну дію, сприяють пластичним процесам в шкірі.

Оскільки перебіг пустульозного псоріазу має клінічні відмінності від класичних форм захворювання (наявність пустульозних висипань і ерозованих поверхонь) в схему лікування необхідно включати антисептичні та ранозагоювальні засоби. Оптимальним ранозагоювальним засобом є крем Вульностімулін (2,5% екстракт зародків пшениці). Вульностімулін крім ранозагоювальний ефекту має протизапальну активність, захищає рану від вторинної інфекції.

Вульностімулін Вульностімулін в Києві

До комплексної терапії хворих вульганим псоріазом рекомендується включати Деакуру по 1 таблетці (5 мг) 1 раз на добу протягом місяця, Пантенол 1 таблетку (100 мг) 1 раз на добу протягом 1,5 місяців, зовні, у залежності від клінічного стану - крем Вульностімулін на ерозовану поверхню протягом 7 днів, мазь Уреотоп - на місця з лущенням і кірки протягом 10 днів.

Клінічна апробація схем лікування класичних і атипових форм псоріазу проводилася на кафедрі дерматовенерології та косметології з циклом естетичної медицини Запорізького державного медичного університету.

Використання запропонованих схем лікування у 30 хворих на класичні і атипові форми псоріазу дозволило прискорити регрес псоріатичних висипань, що відображалося у зменшенні індексу PASI. У пацієнтів, які використовували дані схеми лікування, через 3 тижні від його початку індекс PASI був нижче на 23,7% порівняно з хворими, які приймали тільки стандартну терапію. Термін стабілізації патологічного процесу був коротший на 11,8% у пацієнтів, які використовують запропоновану терапію в порівнянні з пацієнтами, які приймають стандартну терапію.

Клінічна ремісія спостерігалася у 52% хворих через 3 тижні, а через 4 тижні - у 72% хворих. У той же час у пацієнтів, які приймали стандартну терапію, клінічна ремісія спостерігалася через 21 день у 46% випадків, а на 28 день - у 68% випадків.

Під час проведення досліджень не було відзначено побічних ефектів і ускладнень.

Враховуючи високу ефффектівность запропонованої схеми лікування класичних і атипових форм псоріазу, доведену під час проведення дослідження, є доцільним впровадження комплексного лікування в широку терапевтичну практику.

*Веретельник О.В, Резніченко Н.Ю. Схеми комплексної терапії хворих класичними і атиповими формами псоріазу. / Інформаційний ліст.-2013

 

Останні новини:

Біфон® Скін – широкий спектр, подвійна дія!

 лют
 15

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим...

 гру
 23

Детальніше...


ЛактоСтоп  зупиняє лактозу, приносить задоволення!

 липень
  14

Детальніше...


 

Шановні Колеги!
Вітаємо Вас з Днем медичного працівника!

  черв
  19

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Щоразу Новий рік — це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя...

 гру
 29

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Щиро вітаємо
вас з професійним
святом – Днем
фармаце-
втичного
працівника!

вер
 17

Детальніше...


Допомога постраждалим
в зоні АТО: неможливо залишатися осторонь.

  липень
  13

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з професійним святом!

  июнь
  15

Детальніше...