Псоріаз

Псоріаз у дітей. Пам'ятка для батьків *

Клінічні прояви псоріазу у дітей приблизно ті ж, що й у дорослих. Однак у дітей псоріаз часто приймає атипову форму, при якій дуже складно встановити діагноз.

Деякі дитячі дерматози також локалізуються на сідницях, ліктях і волосистій частини голови і можуть бути схожі на псоріаз. У 15% випадків псоріаз починається в дитячому віці і в 30% - до 20 років. У дітей лікування псоріазу потрібно починати якомога раніше і строго дотримуватися рекомендацій лікаря з приводу лікування та догляду за шкірою. Дуже важливим є здоровий спосіб життя, який допомагає зменшити негативний вплив зовнішніх подразників на імунну систему. Бляшки викликають у дітей великі незручності, збентеження і призводять до важких психологічних наслідків. Глузування з боку інших дітей ще більше ускладнює ситуацію. Якщо у вашої дитини псоріаз, необхідно робити все можливе, щоб позбавиться від шкірних проявів хвороби. Також необхідно навчиться правильно лікувати і доглядати за ушкодженою шкірою.

У дітей псоріаз найчастіше приймає одну з наступних форм: ураження локалізуються на колінах, ліктях або волосистій частині голови і зазвичай мають стійкий характер (перебіг хвороби без загострень і ремісії).

При перших ознаках захворювання дитину необхідно обстежити і якомога раніше почати лікування. Необхідно суворо виконувати всі рекомендації лікаря і не забувати регулярно наносити на шкіру лікувальні препарати. Лікування проводять до тих пір, поки бляшки не зникнуть повністю. При ураженні стоп використовують те ж лікування і слідують тим же рекомендаціям, що й у дорослих. Поки шкіра не загоїлася, її обробляють вкрай обережно. Краще уникати нової незручного взуття, яка може пошкодити шкіру стоп.

Для лікування псоріазу у дітей зазвичай використовують тільки місцеве лікування. Запорука успішного лікування, а також профілактика псоріазу - правильний догляд за шкірою - зволоження шкіри, за допомогою зволожуючих кремів і ванн з додаванням пом'якшуючих засобів.

* Псоріаз. Контролюй хворобу. Поради батькам. За редакцією проф. Літуса О.І., проф. Андрашко Ю.В.

Останні новини:

Біфон® Скін – широкий спектр, подвійна дія!

 лют
 15

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим...

 гру
 23

Детальніше...


ЛактоСтоп  зупиняє лактозу, приносить задоволення!

 липень
  14

Детальніше...


 

Шановні Колеги!
Вітаємо Вас з Днем медичного працівника!

  черв
  19

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Щоразу Новий рік — це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя...

 гру
 29

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Щиро вітаємо
вас з професійним
святом – Днем
фармаце-
втичного
працівника!

вер
 17

Детальніше...


Допомога постраждалим
в зоні АТО: неможливо залишатися осторонь.

  липень
  13

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з професійним святом!

  июнь
  15

Детальніше...