Як впоратися з ламкістю нігтів

Часто ламкість нігтів може бути спровокована неправильним харчуванням. Зараз дуже широко поширена швидка їжа. Вона популярна завдяки своїм смаковим якостям, швидкості приготування та невеликій вартості. Здавалося б, ідеальна їжа, але в той же час вона є «еталоном» неправильного харчування, так як досить мізерна в плані корисних речовин і вітамінів, які потрібні нашому організму для безперебійного функціонування. Але зате вона включає компоненти, що містять в надлишку жири, цукор і вуглеводи. За таких умов організму не вистачає багатьох вітамінів і мінералів.

ДеакураРизикують пошкодити свої нігті люди, що працюють з миючими та іншими засобами побутової хімії, розчинниками. Працюючи з побутовою хімією, не завжди вдається користуватися рукавичками або іншими захисними засобами, щоб уберегти нігті від пошкоджень.

Також ваші нігті можуть псуватися через неправильний догляд. Змиваючи манікюрні компоненти з нігтів, не можна використовувати агресивні хімічні засоби. До пошкодження нігтів веде постійне, без перерви, використання лаків і гель лаків.

Як боротися з ламкістю нігтів? Помилковою є думка, що, усунувши причини зовнішнього впливу, регулярно зміцнюючи нігті локальними засобами, можна назавжди позбутися проблем. Варто поглянути на проблему ширше. Адже більшість елементів, які є необхідними для здорових нігтів, надходять в організм з їжею.

Особливу роль у поліпшенні стану нігтів, а також шкіри і волосся грає речовина біотин, іншими словами - вітамін Н або вітамін краси. Він виконує захисну функцію, оберігаючи шкіру та її придатки (нігті, волосся) від шкідливих впливів навколишнього середовища. Одним з компонентів біотину є сірка. Похідні цієї речовини зміцнюють волосся, а нігті роблять більш прозорими і еластичними. Ефективність біотину відносно зростання і поліпшення стану нігтів була доведена багатьма дослідженнями, як у випадках просто ламкості нігтів, так і при різних захворюваннях, що впливають на нігтьову пластинку.

Невелику кількість біотину виробляють бактерії кишечника, однак цієї кількості недостатньо для повного забезпечення організму. Тому основним джерелом біотину залишається їжа, багата вітамінами групи B (вівсяна крупа, рис, соя, горіхи, проросла пшениця, печериці, печінка і нирки тварин, горіхи, картопля, риба, помідори, шпинат), а також біотіновмісткі медичні препарати. «Деакура» - препарат біотину німецької фармацевтичної компанії Dermapharm AG. Одна таблетка цього препарату містить необхідну добову дозу вітаміну Н - 5 мг і найбільша кількість таблеток в упаковці № 50. Застосування Деакури сприяє зміцненню нігтьової пластини, перешкоджає випаданню волосся, нормалізує діяльність сальних зало.

Разом з Деакурою ви поліпшите красу і здоров'я ваших Волос, нігтів і шкіри!

Реклама лікарського Засоба. Зберігаті в недоступному для дітей місці. Перед ЗАСТОСУВАННЯ обов'язково проконсультуйтеся з лікарем та Ознайомтеся з Інструкцією для медичного! Застосування. Р.П. №UA / 11339/01/01

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛІВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

<< Назад

Останні новини:

Біфон® Скін – широкий спектр, подвійна дія!

 лют
 15

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим...

 гру
 23

Детальніше...


ЛактоСтоп  зупиняє лактозу, приносить задоволення!

 липень
  14

Детальніше...


 

Шановні Колеги!
Вітаємо Вас з Днем медичного працівника!

  черв
  19

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Щоразу Новий рік — це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя...

 гру
 29

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Щиро вітаємо
вас з професійним
святом – Днем
фармаце-
втичного
працівника!

вер
 17

Детальніше...


Допомога постраждалим
в зоні АТО: неможливо залишатися осторонь.

  липень
  13

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з професійним святом!

  июнь
  15

Детальніше...