Відновлення шкіри зсередини

Таблетки Пантенол в УкраїніСеред всіх органів тіла людини найбільшим є шкіра. Цей окремий орган має свої специфічні функції і за рік зміна всіх його клітин відбувається не менше 6 разів (повна заміна - за 55-80 діб). Площа шкіри у дорослої людини досягає 1,5 - 2,3 м. Разом з гіподермою вона займає 16-17% від загальної маси тіла. Влітку шкіра оздоровлюється разом з усім організмом. Але і все навантаження від фізичного впливу літніх природних факторів лягає саме на неї, тому що вона є нашим фільтром. Їй потрібно допомогти відновитися. Вересень - якраз відповідний місяць для цього. Нормальне функціонування і відновлення епітеліальних клітин неможливо без пантенола (декспантенол, пантотенова кислота) - провітаміну В5. В українських аптеках вже з'явилася ця таблетована новинка від німецької компанії Дермафарм АГ. Основна відмінність таблеток Пантенол від зовнішніх засобів, що містять декспантенол - це можливість поліпшення стану шкіри зсередини, системний вплив на весь організм, а не на окремі ділянки шкіри. В 1 таблетці Пантенол декспантенола міститься більше, ніж в цілій упаковці більшості кремів. Саме тому в Європі цю речовину звикли приймати в таблетках і капсулах. Таблетки Пантенол можна використовувати не тільки для лікування та / або усунення тимчасових шкірних проблем (садна, виразки, опіки, включаючи сонячні), лікування шкірних захворювань (дерматити, псоріаз, екзема, вугрової хвороба, себорейний дерматит та ін.), Але й для підготовки шкіри до яких-небудь агресивних впливів (хімічні агресивні дії, тривале перебування на сонці (інсоляція), косметологічні процедури - демабразіі, пілінги, інвазивні методики, пластичні операції, оперативні втручання) з метою поліпшення і прискорення її загоєння.

Слід також зазначити, що перед настанням осінніх холодів, а з ними і вірусних інфекцій, таблетки Пантенол мають протизапальну дію і посилюють опірність організму. Таблетки ефективні при лікуванні запальних захворювань порожнини рота, носа, гортані, дихальних шляхів, слизової оболонки шлунка. Крім цього, з їх допомогою зберігається м'якість і еластичність шкіри, стимулюється ріст волосся, запобігає їх депігментація і механічне пошкодження.

Добова потреба в пантотенової кислоти у здорової людини 7-10 мг. При повністю збалансованому харчуванні (енергетичною цінністю 2500-3000 ккал), людина споживає 4-7 мг пантенола. Таким чином, щодня ми недоотримуємо 25-30% цієї речовини.

Прийом таблеток Пантенол допоможе заповнити цю норму і, тим самим, зіграти вирішальну роль у відновленні шкіри після активного літнього відпочинку.

<< Назад

Останні новини:

Біфон® Скін – широкий спектр, подвійна дія!

 лют
 15

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим...

 гру
 23

Детальніше...


ЛактоСтоп  зупиняє лактозу, приносить задоволення!

 липень
  14

Детальніше...


 

Шановні Колеги!
Вітаємо Вас з Днем медичного працівника!

  черв
  19

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Щоразу Новий рік — це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя...

 гру
 29

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Щиро вітаємо
вас з професійним
святом – Днем
фармаце-
втичного
працівника!

вер
 17

Детальніше...


Допомога постраждалим
в зоні АТО: неможливо залишатися осторонь.

  липень
  13

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з професійним святом!

  июнь
  15

Детальніше...