Вульностимулін

Вульностимулін

Вульностимулін 20г
Вульностимулін 50г

Вульностимулін крем

Засіб, що прискорює загоєння ран

Склад:

Водний екстракт зародків пшениці, коріандро-вова олія, лавандовова олія, феноксіетанол, по-ліетиленгліколь 400, поліетиленгліколь 1500, поліетиленгліколь 4000, густий парафін, цетил-стеариловий спирт, гліцерол, сорбітол, очищена вода.

Властивості:

Вульностимулін застосовується у дорослих та дітей усіх вікових категорій для нанесення на поверхню відкритих, вологих або інфікованих вологих ран (наприклад, післяопераційні рани, опіки І-ІІ ступе­ню, язви гомілки різноманітного походження, еро­зії, порізи, тріщини, садна, подряпини). Завдяки комплексному складу при нанесенні на шкіру Вульностимулін має здатність покращувати загоєння та епітелізацію ран. Водний екстракт за­родків пшениці, що входить до складу Вульности-муліну, виявляє також протизапальну дію. Завдяки ліпофільній основі засобу, він попереджає приси­хання перев'язувального матеріалу до поверхні рани.

Застосування:

Вульностимулін слід наносити 1-2 рази на день-безпосередньо на уражену ділянку шкіри, яку попередньо очищують стерильною рідиною, розчином перекису водню або фізіологічним розчином. Рекомендується рівномірно нанести тонкий шар крему Вульностимулін на рану та на область навколо рани. У випадку необхідності накладання пов'язки їїслід робити із повітропро­никних перев'язочних матеріалів, щоб уникнути накопичення тепла та забезпечити вентиляцію. При кожній наступній зміні пов'язки та повтор­ному нанесенні Вульностимуліну слід звернути увагу на те, що область рани має бути очищено та продезінфіковано, як описано вище. Тривалість застосування залежить від характеру та площі ураження і продовжується, як правило, до 3 тижнів.

Особливості застосування:

Вульностимулін може використовуватись у до­рослих та дітей без вікових обмежень. Використовувати Вульностимулін згідно з ре­комендаціями у листку-вкладишу. Якщо Ви ви­користали занадто велику кількість Вульности­муліну, Ви можете в подальшому продовжити застосування у рекомендованих дозах - негатив­них наслідків не очікується. Якщо Ви змушені припинити застосування Вуль­ностимуліну до повного загоєння та зникнення симптомів, Ви можете зашкодити успіху лікуван­ня. Проконсультуйтесь зі своїм лікарем або фар­мацевтом, перш ніж припинити використання Вульностимуліну.

Застереження щодо застосування:

Вульностимулін не слід використовувати у випадку наявної надмірною чутливості до будь-якого з ком­понентів, що містяться у кремі. У випадку помилкового заковтування великої кіль­кості засобу слід зробити промивання шлунку. Не використовуйте після терміну, зазначеному на упаковці та на тюбику. Дата закінчення терміну придатності - це останній день зазначеного місяця.

Вагітність та лактація:

Перед початком використання Вульностимуліну зверніться за порадою до свого лікаря або фар­мацевта. Враховуючи природний склад засобу, протипоказань щодо застосування у період ва­гітності та лактації немає.

Особливості зберігання:

Засіб слід зберігати протягом 5 років при темпе­ратурі не вище 25 °С.

Вигляд та вміст упаковки:

Вульностимулін - це крем білуватого кольору у тубі по 20, 50 та 100 г.

Фармацевтичне підприємство «Дермафарм АГ»

Ліл-Драговер-Рінг 7
82031 Грюнвальд, Німеччина
Тел.: 089/ 64186-0
Факс: 089/ 64186-130

Інформація про виробника:

«мібе ГмбХ Арцнайміттель»
Мюнхенер штрассе 15
06796 Брена, Німеччинна

<< Назад

Останні новини:

Біфон® Скін – широкий спектр, подвійна дія!

 лют
 15

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим...

 гру
 23

Детальніше...


ЛактоСтоп  зупиняє лактозу, приносить задоволення!

 липень
  14

Детальніше...


 

Шановні Колеги!
Вітаємо Вас з Днем медичного працівника!

  черв
  19

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Щоразу Новий рік — це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя...

 гру
 29

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Щиро вітаємо
вас з професійним
святом – Днем
фармаце-
втичного
працівника!

вер
 17

Детальніше...


Допомога постраждалим
в зоні АТО: неможливо залишатися осторонь.

  липень
  13

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з професійним святом!

  июнь
  15

Детальніше...