Діарея у дитини

Діарея у дитиниДіарея у дитини може бути викликана різними кишковими інфекціями. Також причиною діареї можуть бути інші захворювання, недотримання правильного режиму харчування, вживання в їжу важких для дитячого травлення продуктів. Діарея - досить небезпечне явище, що сприяє обезводненню організму. Тому зволікати з лікуванням не слід, особливо якщо це стосується малюка. Діарея - дуже вагомий привід для звернення до лікаря. Діарея у дитини часто швидко з'являється і так само швидко проходить. Проте, сподіватися на «може саме пройде» не слід. Якщо напад діареї триває більше одного дня, звернутися за лікарською допомогою потрібно і як можна швидше.

Далеко не всі дітки готові слідувати правилам особистої гігієни. Багато хлопчиків і дівчат, особливо в ранньому віці, сунуть в рот все, що потрапляє їм під руку. Та й самі руки часто виявляються по тій або іншій причині в дитячому роті. Встежити за цим і повністю захистити дитину від небезпеки дуже і дуже складно. Тому діарея у дитини - це не рідкість. Проте, навчити дитину мити ручки перед їжею під силу кожному з батьків. Також кожен батько просто зобов'язаний стежити за раціоном свого чада. Виключивши з їжі дитини жирні, смажені і гострі страви, можна знизити ризик появи у нього діареї.

Діарея у дитини - причина для занепокоєння. Втім, панікувати заздалегідь не слід. Своєчасне і правильне лікування дозволить Вам позбавити своє чадо від мук. Вибираючи препарати для лікування малюка, слід бути гранично обережним. Краще віддати перевагу лікам на основі природних компонентів, а не хімії. Одним з таких препаратів є SILICEA гастрогель.

SILICEA гастрогель впорається з такою проблемою, як діарея у дитини.

SILICEA гастрогель дозволений до вживання для дітей старше двох років. Він добре переноситься, так як є чисто мінеральним препаратом. Діарея у дитини пройде швидко і без ускладнень, якщо вчасно дати йому SILICEA гастрогель.

Останні новини:

Біфон® Скін – широкий спектр, подвійна дія!

 лют
 15

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим...

 гру
 23

Детальніше...


ЛактоСтоп  зупиняє лактозу, приносить задоволення!

 липень
  14

Детальніше...


 

Шановні Колеги!
Вітаємо Вас з Днем медичного працівника!

  черв
  19

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Щоразу Новий рік — це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя...

 гру
 29

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Щиро вітаємо
вас з професійним
святом – Днем
фармаце-
втичного
працівника!

вер
 17

Детальніше...


Допомога постраждалим
в зоні АТО: неможливо залишатися осторонь.

  липень
  13

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з професійним святом!

  июнь
  15

Детальніше...