Як лікувати герпес на губах

Як лікувати герпес на губахОдне з найпоширеніших вірусних захворювань - це герпес. Герпес - це не тільки негарно, але й дуже неприємно, особливо якщо він на губах. Він викликає свербіж, біль та інші неприємні відчуття. Багато людей регулярно страждають через його появу і задають питання «Як лікувати герпес на губах?». Насамперед, потрібно починати лікувати не зовнішній прояв цієї застуди, а внутрішні причини. Отже, спочатку потрібно почати зміцнювати свою імунну систему, оскільки відомо, що герпес з'являється в моменти її ослаблення. Зміцнити імунну систему допоможуть вітаміни, які містяться у свіжих фруктах і овочах. Щоб потім не думати, як лікувати герпес на губах, потрібно регулярно займатися спортом. Саме спорт найкраще зміцнює наш організм і допомагає йому ефективно справлятися з різноманітними вірусами.

Якщо все-таки у Вас з'явилася застуда, варто знати все про те, як лікувати герпес на губах. Перше правило лікування - його не можна чіпати і чесати, незважаючи на сильний свербіж. Це може спровокувати його поширення. Друге правило про те, як лікувати герпес на губах, вчить нас, що потрібно обов'язково користуватися окремим рушником і окремими елементами посуду. Це допоможе Вам не заразити здорових людей цим вірусом. Не забувайте, що герпес передається повітряно-крапельним шляхом.

Звичайно, найголовніше правило ефективного лікування - застосування хороших лікувальних гелів і мазей. Вони сприяють швидкому підсушуванню герпесу і утворенню корочок. Застосовувати мазь потрібно регулярно, тоді застуда пройде всього через 4-5 днів, і Вам більше не потрібно буде думати, як лікувати герпес на губах.

Компанія «Dermapharm AG» дає відповідь на питання «Як лікувати герпес на губах?» - Мінеральний гель Silicea!

Гель Silicea допоможе швидко забути про герпес!

Останні новини:

Біфон® Скін – широкий спектр, подвійна дія!

 лют
 15

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим...

 гру
 23

Детальніше...


ЛактоСтоп  зупиняє лактозу, приносить задоволення!

 липень
  14

Детальніше...


 

Шановні Колеги!
Вітаємо Вас з Днем медичного працівника!

  черв
  19

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Щоразу Новий рік — це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя...

 гру
 29

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Щиро вітаємо
вас з професійним
святом – Днем
фармаце-
втичного
працівника!

вер
 17

Детальніше...


Допомога постраждалим
в зоні АТО: неможливо залишатися осторонь.

  липень
  13

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з професійним святом!

  июнь
  15

Детальніше...