ЗАСІБ ВІД ПРОНОСУ

ЗАСІБ ВІД ПРОНОСУХворобливі відчуття в животі, нудота і здуття - все це приносить незручність, але особливо серйозним проявом порушення роботи шлунково-кишкового тракту є пронос. Йому під силу вибити людину з колії і порушити всі її плани. Проте діарея - всього лише симптом, який свідчить про серйозні порушення в шлунково-кишковому тракті. Тому необхідно не тільки шукати засіб від проносу, але також і встановити причину цього неприємного симптому цілого ряду захворювань.

Діарея може бути гострою або хронічною. Залежно від цього і, звичайно ж, в залежності від самого захворювання підбираються оптимальні засоби від проносу. Невід'ємною складовою курсу лікування гострого розладу шлунка є підтримка водно-сольового балансу організму. Для цього застосовують спеціальні препарати, а також часте рясне пиття.

Зазвичай засіб від проносу - це складова комплексного лікування, яке спрямоване на усунення не тільки симптоматики, але також і причини її виникнення. Причини ж, в свою чергу, можуть бути дуже різними: починаючи від вірусної інфекції і закінчуючи серйозними рідкісними хронічними захворюваннями.

Дієвий засіб від проносу та інших неприємних проявів порушення роботи шлунково-кишкового тракту - це Сіліцея Гастрогель.

Даний засіб від проносу має в своїй основі кремнієву кислоту, яка позитивно впливає на слизову оболонку кишечника, а також має функцію сорбенту - допомагає виводити токсини. Препарат забезпечує успішну боротьбу з наявним дискомфортом у животі, діє м'яко, але активно. Застосовувати його можна для дітей вже з двох років.

Засіб від проносу Сіліцея гастрогель допоможе Вам повернутися до активного життя!

Останні новини:

Біфон® Скін – широкий спектр, подвійна дія!

 лют
 15

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим...

 гру
 23

Детальніше...


ЛактоСтоп  зупиняє лактозу, приносить задоволення!

 липень
  14

Детальніше...


 

Шановні Колеги!
Вітаємо Вас з Днем медичного працівника!

  черв
  19

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Щоразу Новий рік — це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя...

 гру
 29

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Щиро вітаємо
вас з професійним
святом – Днем
фармаце-
втичного
працівника!

вер
 17

Детальніше...


Допомога постраждалим
в зоні АТО: неможливо залишатися осторонь.

  липень
  13

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з професійним святом!

  июнь
  15

Детальніше...