Новини

 

05 ЛИП 2011
Деласкін порошок, вартість

Деласкін порошок в КиєвіЛюдині властиво потіти! При посиленні потовиділення, особливо в літній період, ця здатність часом приносить масу неприємностей.
Посилена пітливість (гіпергідроз) може бути спровокована зовнішніми чинниками - носіння тісного одягу і взуття з синтетичних матеріалів, перебування в задушливих приміщеннях з підвищеною вологістю, неправильний питний режим, важкі фізичні навантаження або емоційні переживання - тоді це природний захист організму від перегріву. Патологічний гіпергідроз - посилене потовиділення, обумовлене нейроендокринними порушеннями і не пов'язане з температурним впливом на організм. При цьому потовиділення може збільшуватися тільки на окремих частинах тіла: обличчі, долонях, пахвових западинах, підошвах ніг - тоді мова йде про локальний (місцевий) гіпергідроз. Зрозуміло, що підвищене потовиділення є лише наслідком основної проблеми, коли вона виліковується - проходить і пітливість.

Але що можна зробити для зменшення потовиділення? Адже лікування основного захворювання може бути тривалим, а проблема запаху поту турбує тут і зараз. Причому дискомфорт відчуває не тільки сам пацієнт, а й люди, що знаходяться поруч з ним.

Для симптоматичного усунення пітливості гарну дію дають ополіскування, місцеві та загальні ванни з порошком Деласкін. Перед застосуванням порошок Деласкін розчиняють під струменем води (загальні ванни - 30 г порошку, місцеві ванни і ополіскування - 5 г порошку). Тривалість такої процедури 15-20 хвилин, температура води повинна бути нижче температури тіла – 28-320. Курс лікування 7 днів.

Ефект Деласкіну заснований на його підсушуючій, антиексудативній дії і здібності уповільнювати втрату рідини через шкіру. Важливо й те, що завдяки протимікробній дії, Деласкін порошок пригнічує активність бактеріальної і грибкової флори, тим самим захищаючи шкіру від приєднання вторинної інфекції.

 

17 ЧЕР 2011
З Днем медичного працівника

З Днем медичного працівника!

Медицина - стародавня наука. Давня, як саме життя ... А лікар - почесна, гідна поваги, благородна, і разом з цим дуже відповідальна професія. Багато тисячоліть люди, які рятують від хвороб, користуються народною любов'ю і повагою. Талановиті руки докторів охороняють наше здоров'я, лікують, допомагають новим життям з'явитися на світ, вселяють надію.

Робочий день медичного працівника - це спілкування з людьми, надання допомоги, і не тільки лікарської! Адже люди часто приходять за розумінням і співчуттям.

У День медика дуже хочеться побажати Вам величезного терпіння та успіхів у Вашій роботі, від якої залежить найцінніше, що є у людини - здоров'я. Нехай все хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею!

Колектив компанії Хелс Промоушн

 

27 ТРА 2011
Деласкін порошок - 2 в 1 - лікування та гігієнічний догляд

Деласкін порошокОпіки? Пролежні? Трофічні виразки? З цими проблемами в аптеку в середньому в день звертається 2-3 пацієнта.

У літніх і лежачих пацієнтів з різними захворюваннями (цукровий діабет, варикозне розширення вен, набряки на тлі кардіологічної патології) часто виникають трофічні виразки і мокнучі рани, з'являються тріщини на ногах, які мокнуть і довго не загоюються. Найчастіше такі пацієнти перепробували вже багато всяких засобів, які не дають відчутного результату.

Деласкін порошок – унікальний препарат з нового класу діючих речовин - синтетичні таніни. Володіє комплексним підсушуючою, протисвербіжною, місцевоанестезуючою і протимікробною дією; ефективно усуває мокнення, сприяє відновленню шкіри.

Примочки і компреси з Деласкін порошком ефективні при опіках I-II ступеня, трофічних виразках, відкритих моклих ранах і пролежнях. Ополіскування незамінні для догляду за післяопераційними і лежачими пацієнтами (крім антисептичної дії, препарат володіє приємним запахом). Також розчином порошку Деласкін можна змочувати перев'язувальний матеріал перед зміною пов'язки - це зменшить больові відчуття в процесі перев'язки.

Деласкін порошок випускається в саше по 10 г і в банках по 150 г (економічна упаковка з мірною ложкою, спеціально розроблена для курсового застосування, особливо для приготування загальних ванн та обробки великих поверхонь шкіри). Це й економія коштів, і при необхідності препарат завжди буде під рукою!

 

10 ТРА 2011
Зміни в інструкції Фузікутана

Зміни в інструкції ФузікутанБактеріальні інфекції шкіри найбільш поширені в дитячій дерматологічній практиці - у дітей до 7-10 років. Сюди можна віднести степто- і стафіллодерміі, інфіковані рани і садна, вторинні ускладнення різних сверблячих дерматозів (алергодерматози, короста, педикульоз, укуси комах).

Враховуючи цей факт, по зовнішньому антибактеріальних препаратів Фузікутан (діюча речовина: фузідовая кислота 2%), призначеному для лікування бактеріальних інфекцій шкіри, проведені додаткові дослідження, що дозволило підтвердити його ефективність і безпеку в лікуванні дітей з 1 місяця.

Молекула фузідовой кислоти (Фузікутан) - єдиний антибіотик, що має конформаційну конфігурацію, що забезпечує унікальну проникаючу і кумулятивну здатність (здатність накопичуватися в осередку запалення в дозуванні, в рази перевищує мінімальну терапевтичну). Також фузідовая кислота є єдиним антибіотиком у своїй групі, тому до нього немає резистентності і дуже низька ймовірність алергічних реакцій (так як немає перехресної чутливості з іншими антибіотиками), що особливо важливо в дитячому віці.

Ці важливі властивості плюс оновлена інструкція Фузікутан дозволяє широко рекомендувати препарат при бактеріальних інфекціях шкіри у дітей старше 1 місяця.

Останні новини:

Біфон® Скін – широкий спектр, подвійна дія!

 лют
 15

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим...

 гру
 23

Детальніше...


ЛактоСтоп  зупиняє лактозу, приносить задоволення!

 липень
  14

Детальніше...


 

Шановні Колеги!
Вітаємо Вас з Днем медичного працівника!

  черв
  19

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Щоразу Новий рік — це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя...

 гру
 29

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Щиро вітаємо
вас з професійним
святом – Днем
фармаце-
втичного
працівника!

вер
 17

Детальніше...


Допомога постраждалим
в зоні АТО: неможливо залишатися осторонь.

  липень
  13

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з професійним святом!

  июнь
  15

Детальніше...