Новини

08 БЕР 2014

Дорогі жінки!

Вітаємо Вас зі святом 8 березня.
Нехай у цей день весняними променями
Вам посміхнуться люди і квіти,
І нехай завжди йдуть по життю з Вами
Любов, здоров'я, щастя і мрії!
Нехай радістю сьогодні сонце світить
У тіні залишивши сніп великих тривог
І всі квіти, які є на світі,
Цвітуть сьогодні хай у Ваших ніг
.

28 ЛЮТ 2014
СОДЕРМ — МОЖЛИВІСТЬ ВИБОРУ

содерм

Р.С. № UA/10254/01/01, № UA/10254/02/01,
№ UA/10254/03/01, № UA/10254/04/01

Портфель Компанії Dermapharm AG в Україні поповнився новими лікарськими формами препарату Содерм - емульсія Содерм, крем Содерм, мазь Содерм.

Лікування алергодерматозів і їх негативний вплив на якість життя пацієнтів сьогодні залишаються важливою проблемою дерматології на Україні. Екзема вважається найбільш частим дерматологічним захворюванням, що зустрічається в загальнотерапевтичній практиці з частотою близько 20-30% всіх звернень з приводу скарг на стан шкіри. На частку атопічного дерматиту доводиться 50-75% алергічних захворювань.

Топічне застосування кортикостероїдів є і сьогодні стандартом лікування пацієнтів з аллергодерматозами. Серед препаратів, представлених на фармацевтичному ринку, інтерес до бетаметазону валерату викликаний високою ефективністю та безпекою при адекватному застосуванні.

Одним з представників бетаменазона валерата на українському фармацевтичному ринку є препарат Содерм. Вазоконстрикторний індекс бетаметазона валерата становить 18, тоді так у гідрокортизону 17-бутират вазоконстрикторний індекс - 14, у гідрокортизону - 9. Сила і тривалість дії Содерм (бетаметазона валерата) забезпечена не стільки за рахунок фторування, скільки за рахунок потрійного метилування і етіріфікаціі, що забезпечує високу безпеку.

хімічна структура бетаметазона валерат

Содерм (бетаметазона валерат) компанії Dermapharm AG, єдиний на Україні бетаметазона валерат, який представлений в 4-х лікарських формах. Це дозволяє фахівцеві зробити оптимальний вибір у призначенні лікарських форм Содерм залежно від ступеня гостроти запалення, локалізації ураження та його поширеністю.

Особливе місце займає розчин Содерм - поверхнева лікарська форма, призначена в основному для волосистої частини голови або ділянок шкіри з підвищеним оволосінням. Враховуючи те, що черезшкірна адсорбція топічних ГСК на ділянках з великою кількістю волосяних фолікулів більш висока, ніж на інших ділянках шкірного покриву, вкрай важливо призначати на зазначені області основи з меншими параметрами пенетрації і не володіють оклюзивними властивостями. У цьому відношенні форма розчину Содерм є оптимальною. Важливою властивістю розчину Содерм є некомедогенність і відсутність жирного блиску після нанесення. Саме тому дана лікарська форма є формою вибору для пацієнтів з гострими і хронічними запальними дерматозами в зазначених локалізаціях в тих випадках, коли показані топічні ГСК.

Емульсія/крем - рідка або щільна емульсійна лікарська форма. Вода, що входить до складу, випаровуючись, охолоджує шкіру, викликає звуження кровоносних судин і обумовлює протизапальну дію. Ці лікарські форми Содерм нагадують за фізико-хімічними властивостями природну водно-ліпідну мантію шкірної поверхні і добре переносяться.

Як правило, емульсія Содерм використовується в гострий період з локалізацією на волосистій частині голови або ділянках шкіри з підвищеним оволосінням, крем Содерм в підгострий період з помірним мокнутієм з локалізацією поразки на тулубі, кінцівках, ліктях, колінах, ділянках з наявністю лущення.
Жирова основа мазі Содерм пом'якшує і зволожує суху шкіру, покращує її еластичність, розм'якшує кірки і лусочки, перешкоджає випаровуванню.

Мазь Содерм призначається при хронічному запаленні шкіри на ділянках з найбільш грубою і товстою шкірою - долоні і стопи, при наявності вираженої сухості і лущення.

Правильний вибір лікарських форм в терапії стероїд-чутливих захворювань шкіри визначається ступенем гостроти процесу, локалізацією ураження та його поширеністю. Наявність в арсеналі компанії Dermapharm AG чотирьох лікарських форм Содерм: розчину, емульсії, крему та мазі надає таку можливість.

21 СЕРП 2013
КОМПАНІЯ “ДЕРМАФАРМ” надала підтримку українським дітям, які страждають на бульозний епідермоліз

Шкіра дітей, хворих на бульозний епідермоліз, ніжна і тендітна, за що її порівнюють з крилами метеликів, а самих пацієнтів так і називають - Butterfly Children, або «діти-метелики». При цій хворобі в результаті найменшого тертя і мінімального тиску на шкірі з'являються пухирі (булли), наповнені рідиною і / або кров'ю, що призводять до тривалих незагойних ран на шкірі і слизових оболонках. Найбільш уразливими зонами є кисті, ступні, лікті, коліна, сідниці, поперек, шия, оскільки вони травмуються частіше.

Компанія «Дермафарм»В даний час бульозний епідермоліз (БЕ) відноситься до рідкісних генетичних і поки не виліковним не тільки в Україні, але й у світі захворювань. Офіційної статистики щодо кількості таких дітей у світі немає. Але якщо в інших країнах бульозний епідермоліз - визнана хвороба і всі хворі перебувають на повному державному забезпеченні, то в Україні це захворювання досі відмовляються визнавати.

Сьогодні в нашій країні налічується 114 чоловік, які страждають бульозним епідермолізом (дані реєстру Міжнародної громадської організації (МГО) «Дерматологи - дітям» (центр «Дебра-Україна»)). Кількість зареєстрованих «дітей-метеликів» збільшується в середньому на 4-5 чоловік щомісяця. На жаль, в Україні теж немає достовірних даних про кількість таких хворих та їх реальних потребах, що залишає дітей та їх сім'ї один на один з проблемою. Підраховано, що для повноцінного догляду за хворими БЕ родині потрібно щомісяця в середньому від 5000 грн. і вище, тоді як сьогодні українські родини з «дітьми-метеликами» отримують допомогу по інвалідності від держави у сумі від 700 до 1000 грн (залежно від групи інвалідності).

Ще однією проблемою є відсутність в Україні підготовлених медичних кадрів, які мають знання та досвід поводження з хворими БЕ. Так як хвороба вражає не тільки шкірні по крові, але і слизові оболонки внутрішніх органів, ведення «дітей-метеликів» вимагає мультидисциплінарного підходу за участю лікарів різних спеціальностей, в першу чергу дерматологів, фахівців по догляду за ранами, педіатрів, гастроентерологів, хірургів, реабілітологів , стоматологів, офтальмологів, психологів і генетиків.

На сьогоднішній день БЕ - невиліковна хвороба, але завдяки правильному догляду з самого народження можна істотно полегшити життя пацієнта. «Дитині-метелику» в першу чергу потрібно правильний домашній догляд і застосування відповідних медичних препаратів, які в Україні не виробляють. Це спеціальні накладки на рани, пластирі, що не прилипають до шкіри, різні еластичні бинти, місцеві антибактеріальні засоби і т.д. Деякі з цих коштів є у продажу в Україні, але доступні не багатьом сім'ям хворих БЕ.

препарати, необхідні в терапії БЕКомпанія «Дермафарм» (Dermapharm AG) представляє в Україні препарати, необхідні в терапії БЕ. Один з них — Вульностімулін, до складу якого входить екстракт зародків пшениці 2,5%. Цей фітопрепарат, що загоює рани, з натуральним екстрактом зародків пшениці стимулює епітелізацію відкритих та інфікованих ран на всіх етапах загоєння, крім того, має протизапальну дію. Його застосування забезпечує захист поверхні рани від вторинного інфікування, а також перешкоджає присиханія пов'язки до місць пошкоджень. Вульностімулін може застосовуватися у всіх вікових групах, що особливо важливо для дітей грудного віку.

Ще один препарат — Деласкін (фенол-формальдегід-сечовини поліконденсат 0,4%) володіє комплексним місцевоанестезуючою і в'язкою дією. Він дозволений для застосування в дитячій практиці без вікових обмежень. Деласкін випускається в 2 лікарських формах - у вигляді крему і порошку для приготування ванн і примочок.

При інфікуванні ранових поверхонь у дітей з БЕ рекомендується застосування Фузікутану, до складу якого входить фузідовая кислота 2%. Наявність 2 лікарських форм препарату - Фузікутан крем і Фузікутан мазь - дозволяє оптимізувати проведення місцевої антибактеріальної терапії у хворих БЕ, скорочуючи терміни загоєння ран.

Застосування таких препаратів і спеціальних перев'язувальних матеріалів дозволяє здійснити ефективний догляд за шкірою «дітей-метеликів».

Як зазначила керівник центру «Дебра-Україна» МГО «Дерматологи - дітям» Тетяна Заморська, фармацевтичною компанією «Дермафарм» благодійному фонду передані в якості благодійної допомоги нові ефективні препарати: ранозагоювальні креми та мазі - Деласкін, Фузікутан і Вульностімулін для 80 «дітей-метеликів ». 18 липня всім підопічним в Україні були розіслані «Дебра-аптечки» (регулярні посилки з медикаментами і перев'язувальними матеріалами) з продукцією «Дермафарм».

МГО «Дерматологи - дітям», центр «Дебра-Україна» висловлюють велику подяку Марії Миколаївні Григорчук та Олександру Погорєлову за їх допомогу і людська участь в проблемах дітей, що страждають БЕ.

Підготувала Галина БУТ

12 БЕР 2012
Уреотоп — новий препарат лінії Dermapharm AG

УреотопБерезень ознаменувався появою нового препарату лінії  – мазі Уреотоп, яка має кератолітичну дію і успішно застосовується в лікуванні кератоз - захворювань, пов'язаних з надмірним зроговінням (розростанням) верхнього шару епідермісу, що проявляється потовщенням і огрубінням окремих ділянок шкіри. Крім того, кератози завжди супроводжуються сухістю шкіри і порушенням природного водно-ліпідного балансу, тому необхідно враховувати, що усунути явище кератозу неможливо без відновлення зволоженості.

Саме для вирішення цих проблем німецькою компанією був розроблений препарат Уреотоп, до складу якого входять 2 потужних кератолітіки - сечовина 12% і молочна кислота 2%. Крім того, ці речовини є компонентами натурального зволожуючого фактора (NMF) шкіри, завдяки здатності зв'язувати і проводити вологу. До складу Уреотопа також включені важливі для шкіри вітаміни А і Е. Перебуваючи в роговому шарі епідермісу і концентруючись навколо рогових лусочок, вони створюють так звану гідрадну оболонку, яка забезпечує пластичність рогових лусочок, сприяючи їх природному відлускуванню. Цим забезпечується розгладження поверхні шкіри, її зволоження і пом'якшення.

Також унікальна основа Уреотопа, яка складається з спеціально підібраних речовин - компонентів, що перешкоджають випаровуванню вологи і компонентів, які фіксують вологу на поверхні, що забезпечує зволоження шкіри на різних рівнях.

Таким чином, комплексний склад і механізм дії Уреотопа сприяє усуненню кератозу і відновленню зволоженості. Доступна ціна Уреотопа, як і інших препаратів, як завжди є додатковою перевагою!

16 КВІ 2012
Друга упаковка лосьону “Біфон” безкоштовно!

Бифон бесплатно

З 16 по 27 квітня в аптеках Дніпропетровська, Львова та Харкова проходить акція від німецької фармацевтичної компанії — при купівлі однієї упаковки лосьйону від лупи «Біфон» другу упаковку можна отримати безкоштовно!

Акція діє при здійсненні покупки з понеділка по п'ятницю в аптеках за наступними адресами.

в Харкові:

- Вул. Червоноармійська, 7, Аптека Низьких Цін з 14:00 до 18:00
- Пр. Гагаріна, 50, аптека «Славутич» з 15:00 до 19:00
- Салтівське шосе, 155/93, аптека «Пасат» з 15:00 до 17:00
- Вул. Академіка Павлова, 307, Аптека Низьких Цін з 15:00 до 17:00
- Вул. Пушкінська, 40, Аптека Низьких Цін з 13:00 до 17:00

в Дніпропетровську:

-вул. Робоча, 146/2, Аптека медичної академії з 16:00 до 20:00
-вул. Героїв, 32, Аптека медичної академії з 16:00 до 20:00
-вул. Байкальська, 81А, ТОВ "Янтарне" з 16:00 до 20:00
-вул. Братів Трофімових, 40, Аптека низьких цін з 16:00 до 20:00
-перо. Парусний, 10К, Аптека низьких цін з 16:00 до 20:00

у Львові:

-вул. Мазепи, 11 з 12:00 до 16:00
-вул. Городоцька, 82 з 16:00 до 20:00
-вул Симоненка, 3 з 11:00 до 15:00
-вул. Виговського, 29а з 16:00 до 20:00

Щоб стати учасником акції, необхідно придбати одну упаковку лосьйону «Біфон». Другу упаковку можна отримати у промоутера за пред'явленням чека.

27 ГРУ 2011
З Новим 2012 роком!

Новорічне привітання від компанії компанії Хелс Промоушн
Новий рік - це найтепліше і душевне свято, яке запалює вогники не тільки на ялинках, але і в кожному з нас. Нехай ці чарівні вогники горять у Ваших серцях, зігріваючи теплом, тих, хто поруч, дарують гарний настрій і надихають на нові звершення!

Яскравих Вам Новорічних та Різдвяних свят та щасливого Нового року!

Нехай наступаючий Новий рік буде наповнений незабутніми подіями і принесе тільки позитивні зміни!

Щиро Ваш, колектив компанії Хелс Промоушн

18 ЛИСТ 2011
Новий препарат — Пантенол 100 мг в таблетованій формі

Пантенол 100 мг в таблетках
Позитивні властивості декспантенола (провітаміну В5) добре відомі. Більшість використовують зовнішні засоби на основі пантенола при сонячних та побутових опіках, також він входить до складу багатьох косметичних засобів, так як прекрасно зволожує шкіру і доглядає за волоссям.

Потрапляючи в організм, декспантенол перетворюється в пантотенову кислоту, без якої неможливе нормальне функціонування і відновлення епітеліальних клітин. Потреба в ньому зростає, коли епідерміс травмується. Концентрація пантенола у складі зовнішніх засобів не перевищує 2-5%, тому при значних пошкодженнях шкіри (опіках, пролежнях, трофічних виразках, екзематизована дерматозах, складнозагоюваних шкірних трансплантах) тільки зовнішнього використання явно недостатньо.

Тепер дерматологічна лінія німецької компанії доповнена препаратом Пантенол 100 мг в таблетках, який стимулює процеси росту, ділення і відновлення клітин шкіри зсередини, посилюючи дію ранозагоюючих препаратів для місцевого застосування.

Численні дослідження підтверджують прямий вплив Пантенол на процес грануляції і швидкість загоєння ран. Під дією Пантенол швидкість ділення клітин шкіри на пошкоджених ділянках збільшувалася в 5 разів!

Крім того, завдяки дерматопротекторній, протизапальній і зволожуючий дії Пантенол успішно застосовується в комплексному лікуванні дерматологічних захворювань і в період відновлення після різних процедур в дерматокосметології.

24 ЖОВ 2011
Вульностімулін — новий препаратам лінії Dermapharm AG

Вульностимулін

У жовтні портфель поповнився новим препаратом - Вульностімулін. Вульностімулін - ранозагоювальний фітопрепарат, основною діючою речовиною якого є водний екстракт зародків пшениці.

Численні клінічні дослідження довели ефективний вплив препарату на зменшення площі рани і прискорення загоєння. Важливою перевагою є те, що стимулююча дія проявляється на всіх етапах ранового процесу. Крім того, активні інгредієнти препарату мають протизапальну, антисептичну дію, створюють оптимальний вологообмін і перешкоджають прісиханія пов'язки до рани. Вульностімулін показаний для поліпшення процесу загоєння ран різного походження (в тому числі, відкритих, післяопераційних, мокли, інфікованих ран, трофічних виразок, опіків, тріщин, саден, подряпин і інших пошкоджень шкіри). Вульностімулін наноситься 1-2 рази на день безпосередньо на місце пошкодження, так, щоб засіб повністю покривало рану і краї, після можна зробити пов'язку з повітряпроникних матеріалів, щоб захистити рану і в той же час забезпечити вентиляцію.

Завдяки природному складу Вульностімулін може застосовуватися у всіх вікових категоріях і дозволений для застосування вагітним і годуючим жінкам.

Ризик отримати травму або пошкодження є щодня, тому препарат з ранозагоювальною дією завжди повинен бути під рукою. Завдяки своїм властивостям Вульностімулін - незамінний препарат, який повинен бути в кожній домашній аптечці!

13 ЖОВ 2011
Всеукраїнська науково-практична конференція дерматовенерологів

Всеукраїнська науково-практична конференція дерматовенерологів12-13 жовтня в Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Регіональні підході до оптімізації дерматовенерологічної допомоги в Україні», організована Українською асоціацією лікарів-дерматовенерологів і косметологів (УАЛДВК).

В даному заході брала участь компанія і представляла свій дерматологічний портфель препаратів на спеціалізованій виставці.

Більше року продукція компанії присутня на ринку України і вже завоювала певну довіру серед українських лікарів і пацієнтів. На даний момент портфель представлений препаратами різних груп і ми постійно працюємо над його розширенням.

У програмі конференції прозвучала доповідь к.м.н. Пуришкіної О. Д. (Національний медичний університет ім. О. Богомольця, Київ) «ЗАСТОСУВАННЯ синтетичністю танінів та НОВИХ топічніх глюкокортікостероїдів в комплексному лікуванні ряду дерматозів».

Звіт базується на результатах дослідження препаратів Преднітоп і Деласкін в комплексному лікуванні поширених дерматозів, проведеного на клінічній базі кафедри дерматовенерології НМУ ім. О.Богомольця.

Останні новини:

Біфон® Скін – широкий спектр, подвійна дія!

 лют
 15

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим...

 гру
 23

Детальніше...


ЛактоСтоп  зупиняє лактозу, приносить задоволення!

 липень
  14

Детальніше...


 

Шановні Колеги!
Вітаємо Вас з Днем медичного працівника!

  черв
  19

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Щоразу Новий рік — це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя...

 гру
 29

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Щиро вітаємо
вас з професійним
святом – Днем
фармаце-
втичного
працівника!

вер
 17

Детальніше...


Допомога постраждалим
в зоні АТО: неможливо залишатися осторонь.

  липень
  13

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з професійним святом!

  июнь
  15

Детальніше...