Новини

 

22 КВІ 2011
Препарати Dermapharm AG для волосистої частини голови

Препарати Dermapharm AG для волосистої частини головиЗгідно зі статистичними даними, не менше 25% всіх дерматологічних захворювань протікають з ураженням волосистої частини голови.

До цієї групи, крім себорейного дерматиту, мікозу і псоріазу волосистої частини голови, відносяться різні дерматити з локалізацією поразок у так званих прикордонних зонах - близько-і завушна області, лоб, шия. Проблема вибору препарату при локалізації уражень на волосистій частині голови і прикордонних зонах у пацієнтів дерматологічного профілю стоїть досить гостро ще й через дуже обмеженого вибору засобів зовнішньої терапії в рідких формах.

Компанія , як експерт в дерматології, приділяє особливу увагу розробці і виробництву препаратів у формі розчинів і лосьйонів, які призначені безпосередньо для волосистої частини голови. На даний момент лінія засобів компанії для волосистої частини голови представлена ​​в Україні 3-ма препаратами – Біфон, Содерм і Карізон.

При виборі оптимальної основи до лікарській форми препарату для волосистої частини голови пред'являються особливі вимоги, оскільки, крім високої ефективності і безпеки велике значення в успіху лікування має косметична прийнятність і зручність застосування препарату. Саме тому лікарська основа препаратів для волосистої частини голови розробляється без жирових компонентів, які можуть бруднити одяг, робити важче і склеювати волосся. Лосьйон Біфон і розчини Содерм і Карізон - це мікродісперсія активної діючої речовини в нежирній, яка не залишає слідів на шкірі, волоссі та одязі, легко випаровується основі, яка сама по собі володіє додатковим охолоджуючою і протисвербіжною дію. Також основа гіпоалергенна, підтримує оптимальний рівень рН шкіри і сприяє кращому проникненню активної речовини.

Лінія засобів дозволяє забезпечити діфференційований підхід при захворюваннях волосистої частини голови. Доступна ціна також є важливим аргументів на користь вибору препаратів !

 

05 КВІ 2011
Ефективність та безпечність Преднітопа

ПреднітопУ 40 Ювілейному випуску «Українського журналу дерматології, венерології та косметології» опубліковані результати дослідження 3-х лікарських форм Преднітопа (крем, мазь і жирна мазь), яке проводилося на клінічній базі Кафедри дерматовенерології Національного університету ім. А.А. Богомольця під керівництвом доц. Головченко Д.Я.

У дослідженні брали участь 45 пацієнтів з хронічними дерматозами. За результатами дослідження на фоні застосування препарату було відзначено не тільки досягнення вираженого клінічного ефекту, але й м'яка безпечна дія препарату, що дозволяє рекомендувати його при великих вогнищах ураження і на ділянки шкіри, що характеризуються підвищеною чутливістю (обличчя, область грудей, вушні раковини, шкірні складки). Препарат наносився на уражені ділянки шкіри 1 раз на добу, що є важливою перевагою при хронічному перебігу захворювання.

Діюча речовина Преднітопа – преднікарбат 0,25% – сучасний негалогенізірований топический ГКС з помірною активністю. У світовій клінічній практиці його висока безпека підтверджена при тривалому безперервному застосуванні протягом 1,5 міс і в ранньому дитячому віці. Тепер високий протизапальний потенціал і м'яка дія Преднітопа гідно оцінені провідними українськими фахівцями!

 

30 БЕР 2011
1-й Міжнародний Конгрес Євро-Азіатської Асоціації дерматовенерологів

міжнародний конгрес25-26 березня 2011 ознаменувалися проведенням масштабного міжнародного заходу в області дерматології - 1-го Міжнародного Конгресу Євро-Азіатської Асоціації дерматовенерологів.

Конгрес проходив за підтримки МОЗ України, Академії медичних наук України, Української асоціації псоріазу, Української асоціації лікарів-дерматовенерологів і косметологів, Інституту дерматології та венерології АМН України, Національного альянсу дерматологів та косметологів (Росія), Всеукраїнської асоціації керівників дерматовенерологічних установ.

У центрі Києва в приміщенні Національного центру «Український Дім» зібралися для обміну досвідом 854 делегата Конгресу і 72 доповідача з 21 країни світу. Велика кількість делегатів, переповнені зали, високий інтерес медичної громадськості та ЗМІ до даного заходу, підтверджують, що наукова тематика Конгресу висвітлює найбільш актуальні питання сучасної дерматології. Серед яких обговорювалися інноваційні методики лікування псоріазу та вітіліго, етапи ведення пацієнтів з новоутвореннями шкіри, проблеми обізнаності лікарів загальної практики і населення про ранні методи діагностики і профілактики дерматологічних захворювань.

Конгрес такого рівня вперше проводився в Україні. Компанія також брала участь у цьому заході і представляла свою продукцію на спеціалізованій виставці провідних міжнародних компаній в рамках Конгресу ЕААД.

 

08 БЕР 2011
Бути Жінкою.... - як багато в цьому слові

Бути Жінкою ... як багато в цьому слові!

Милі дами!

В цей день всі квіти, всі подарунки, всі вірші та всі зірки - Вам! Ваша краса, ніжність і грація надихають нас і наповнюють наше життя особливим змістом.

Від усієї душі вітаємо прекрасну половину людства з самим жіночним святом Весни та Краси - 8 Березня!

Бажаємо чудесного весняного настрою, море подарунків і посмішок, великого жіночого щастя та уваги з боку менш прекрасної половини людства. І нехай сонячних і радісних днів буде більше!

Чоловічий колектив компанії Хелс Промоушн

Останні новини:

Біфон® Скін – широкий спектр, подвійна дія!

 лют
 15

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим...

 гру
 23

Детальніше...


ЛактоСтоп  зупиняє лактозу, приносить задоволення!

 липень
  14

Детальніше...


 

Шановні Колеги!
Вітаємо Вас з Днем медичного працівника!

  черв
  19

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Щоразу Новий рік — це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя...

 гру
 29

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Щиро вітаємо
вас з професійним
святом – Днем
фармаце-
втичного
працівника!

вер
 17

Детальніше...


Допомога постраждалим
в зоні АТО: неможливо залишатися осторонь.

  липень
  13

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з професійним святом!

  июнь
  15

Детальніше...