Новини

 

21 ЛЮТ 2011
Карізон — перемога на старті

Карізон розчин, кремУ лютому портфель поповнився новим препаратом - Карізон.

Діюча речовина препарату - клобетазола пропіонат - є надсильним топічним стероїдом IV класу активності.

У загальній структурі стероїд-чутливих дерматозів важкий перебіг захворювань з великою площею ураження, при цьому стійких до терапії препаратами I-III класів активності зустрічається більш ніж в 14% випадків, цим обумовлена актуальність використання топічних ГКС IV класу активності. При раціональному використанні Карізон надає неоціненну допомогу в лікуванні пацієнтів з хронічними дерматозами, зменшуючи терміни лікування, швидко і ефективно усуваючи симптоми захворювання.

Максимальна ефективність Карізона обумовлена тим, що препарат представлений повним спектром необхідних форм випуску - розчин, крем, мазь, жирна мазь. Це дає можливість вибору оптимальної форми на різних стадіях запального процесу і гарантовану ефективність в лікуванні стероїд-чутливих дерматозів.

 

29 ГРУ 2010
З Новим 2011 роком

Новорічне привітання від компанії Хелс ПромоушнДо Нового року рукою подати і є відчуття, що магія вирує в повітрі! Час Новорічних та Різдвяних свят - це завжди аромат ялинки, шампанського і цитрусових, зимові забави, купа подарунків ... і очікування дива.

Хочеться переосмислити рік минулий і з оптимізмом вступити в Новий 2011! Нехай Новорічні та Різдвяні свята подарують Вам прекрасний настрій, радість спілкування з рідними та близькими. А в Новому році хочеться побажати, найголовніше - здоров'я, благополуччя та натхнення для нових звершень, нехай буде багато цікавих зустрічей і у всіх справах супроводжує удача. І будемо вірити в ЧУДО - воно має обов'язково статися!

Щасливого Нового року!

Колектив компанії Хелс Промоушн

 

17 ВЕР 2010
З Днем фармацевтичного працівника

День фармацевтичного працівникаДень фармацевтичного працівника – професійне свято всіх, хто, забезпечуючи людей ефективними медикаментами, сприяє збереженню найціннішого - здоров'я. У третю суботу вересня в Україні понад 350 тисяч представників цієї галузі святкують своє професійне свято.

На фармацевтичному ринку України здійснюють діяльність понад 5 тисяч суб'єктів господарювання, серед яких 9456 аптек, 5470 аптечних пунктів, 6310 аптечних кіосків, 927 аптечних складів. Це провізори, фармацевти, співробітники аптечних мереж і оптових компаній, представники фармацевтичних виробників.

Фахівцями фармацевтичної галузі не стають випадково - об'єднуючи знання і досвід з турботою і співчуттям, фармацевти стоять на сторожі здоров'я і життя людини.

Дорогі колеги, будьте здорові і щасливі! Бо чим більше щасливі будете Ви, тим більше здорові і щасливі будуть всі Ваші пацієнти і просто люди навколо. Хай завжди у Вас буде натхнення для професійних перемог та нових звершень, а у Ваших родинах - панують злагода і благополуччя.

Колектив компанії Хелс Промоушн

 

16 СЕР 2010
Високоякісна продукція Dermapharm AG в Україні

продаж дерматологічних препаратівМіністерством охорони здоров'я України зареєстровані перші 5 препаратів дерматологічної лінії компанії   - це Біфон, Деласкін, Преднітоп, Содерм і Фузікутан – і з серпня цього року всі 5 препаратів доступні в аптеках Укріани. Наші препарати здатні конкурувати - як за якістю, так і за цінами - з продукцією фірм, які вже багато десятиліть присутні на фармацевтичному ринку. Природньо, німецька якість говорить сама за себе, тим більше, що завдяки спеціалізації виключно на виробництві дерматологічних препаратів компанія має статус експерта в галузі дерматології. Що стосується доступної ціни - Ви скажете, так не буває ... І в той же час, саме для досягнення найкращого співвідношення ціни та якості компанія веде безперервну політику вдосконалення технологій і концентрує всі етапи виробництва на одному підприємстві.

Тепер наші українські лікарі і пацієнти зможуть по достоїнству оцінити ефективність використання високоякісних препаратів німецької компанії в лікуванні різних дерматологічних захворювань.

Останні новини:

Біфон® Скін – широкий спектр, подвійна дія!

 лют
 15

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим...

 гру
 23

Детальніше...


ЛактоСтоп  зупиняє лактозу, приносить задоволення!

 липень
  14

Детальніше...


 

Шановні Колеги!
Вітаємо Вас з Днем медичного працівника!

  черв
  19

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Щоразу Новий рік — це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя...

 гру
 29

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Щиро вітаємо
вас з професійним
святом – Днем
фармаце-
втичного
працівника!

вер
 17

Детальніше...


Допомога постраждалим
в зоні АТО: неможливо залишатися осторонь.

  липень
  13

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з професійним святом!

  июнь
  15

Детальніше...