Новини

 

01 ЖОВ 2011
Вітаємо учасників ІІ міжнародного ендокринологічного симпозіуму

Вітаємо учасників ІІ міжнародного ендокринологічного симпозіуму!З 29.09 по 01.10.2011 року в Харкові проходив ІІ міжнародний симпозіум на тему «Сучасні аспекти хірургічної ендокринології» (за участю терапевтів-ендокринологів).

У роботі симпозіуму взяли участь близько 400 провідних фахівців в області хірургічної та терапевтичної ендокринології України, Росії та інших країн. У числі спонсорів заходу була компанія , яка представляла свою продукцію на фармацевтичній виставці.

В даний час описано більше 30 видів дерматозів, які передують або розвиваються на тлі ендокринологічних захворювань. У щоденній практиці доводиться стикатися з бактеріальними і грибковими інфекційними дерматозами на тлі цукрового діабету, гіпергідрозом на тлі патології щитовидної залози. Як правило, ураження шкіри мають тривалий і впертий перебіг з частими загостреннями і важко піддаються лікуванню. Деякі дерматологічні ускладнення набувають характеру соціальної проблеми, в тому числі, трофічні виразки і формування синдрому діабетичної стопи (СДС) у пацієнтів з цукровим діабетом. Комбінована патологія є основоположною в клінічній оцінці тяжкості стану пацієнта і вимагає нових підходів до лікування.

Тому доповідь проф. Сергієнко А.А. (Національний медичний університет ім. Д. Галицького, Львів) на тему: «Інноваційні препарати в лікуванні трофічних виразок нижніх кінцівок у пацієнтів з цукровим діабетом» невипадково викликав великий інтерес.

У доповіді висвітлюються результати комплексного застосування препаратів Деласкін, Фузікутан і Вульностімулін. Результати дослідження підтверджують:

  • призначення порошку Деласкін супроводжується зменшенням запального валика і підсиханням дна рани на 2-3 добу;
  • комбіноване застосування Деласкін і Фузікутан сприяє очищенню виразки на 7-8 день;
  • приєднання Вульностімуліна супроводжується грануляцією і крайової епітелізації на 15 добу.

Таким чином, комплексний послідовний підхід із застосуванням Деласкін, Фузікутан і Вульностімуліна є ефективним методом місцевого лікуванні та профілактики інфекційних ускладнень у хворих на цукровий діабет з трофічними виразками нижніх кінцівок і може бути рекомендований для широкого застосування практичними лікарями, в тому числі, при підготовці пацієнтів до дерматопластики.

 

17 ВЕР 2011
З Днем фармацевта

З днем фармацевта!

Традиційно третя субота вересня ознаменувалася святкуванням професійного дня фармацевтичної галузі. І це практично збігається з річницею присутності препаратів компанії в аптеках України.

За цей рік дерматологічна лінія міцно зайняла своє місце на полицях аптек, і завдяки цьому наші фахівці і пацієнти змогли гідно оцінити ефективність використання високоякісних німецьких препаратів. Цей рік, як і будь-яке починання, був складним, але він став роком знайомства, взаєморозуміння і розвитку.

Дорогі колеги, ми вітаємо Вас і дякуємо за цей рік співпраці! Нехай здоров'я буде міцним! А Ваш професійний досвід спілкування з продукцією компанії – завжди буде тільки позитивним.

Бажаємо, щоб Ваша праця завжди цінувався! Ми вдячні Вам за визнання і розраховуємо, що і надалі будемо разом нести складну, але почесну місію - забезпечення людей якісними і доступними медикаментами.

Колектив компанії Хелс Промоушн

 

Останні новини:

Біфон® Скін – широкий спектр, подвійна дія!

 лют
 15

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим...

 гру
 23

Детальніше...


ЛактоСтоп  зупиняє лактозу, приносить задоволення!

 липень
  14

Детальніше...


 

Шановні Колеги!
Вітаємо Вас з Днем медичного працівника!

  черв
  19

Детальніше...


Шановні Партнери та Колеги!
Щоразу Новий рік — це точка відліку, з якої ми починаємо наше нове, краще життя...

 гру
 29

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Щиро вітаємо
вас з професійним
святом – Днем
фармаце-
втичного
працівника!

вер
 17

Детальніше...


Допомога постраждалим
в зоні АТО: неможливо залишатися осторонь.

  липень
  13

Детальніше...


Шановні
Колеги!
Прийміть наші найщиріші вітання з професійним святом!

  июнь
  15

Детальніше...